Våra kontor.

Halmstad

Oljevägen
302 50 Halmstad

Telefon: 035–19 19 19
E-post: info@psenergi.se

Ljungby

Långgatan 17
341 32 Ljungby

Telefon: 0372–821 00
E-post: ljungby@psenergi.se

Karlskrona

Silvervägen 10
371 50 Karlskrona

Telefon: 0455–269 00
E-post: karlskrona@psenergi.se

Kalmar

Telefon: 0480–195 25
E-post: kalmar@psenergi.se

Halmstad

Tobias Fredin Skoglund

Platschef Halmstad

Tel: 035-19 19 27
tobias@psenergi.se

Björn Lindén

Distriktssäljare – Väst

Tel: 035 – 19 19 18
bjorn@psenergi.se

Kristoffer Andersson

Försäljning

Tel: 035 – 19 19 28
kristoffer@psenergi.se

Andreas Nilsson

Smörjmedelsansvarig Halmstad

Tel: 035 – 19 19 15
andreas@psenergi.se

Henrik Christiansson

Försäljning & Lager

Tel: 035 – 19 19 24
henrik@psenergi.se

Benny Nygårds

Distrikssäljare Kenotek

Tel: 035 – 19 19 23
benny@psenergi.se

Martin Lundgren

Transportledare

Tel: 035 – 19 19 17
martin.l@psenergi.se

Anders Sjöstrand

Drift & Projekt Station

Tel: 035 – 19 19 20
anders@psenergi.se

Lars Callingsjö

Etableringsansvarig Station

Tel: 035 – 19 19 16
lars@psenergi.se

Linda Sjöö

Ekonomichef

Tel: 035 – 19 19 11
linda@psenergi.se

Kristine Englund

Ekonomi & Administration

Tel: 035 – 19 19 14
kristine@psenergi.se

Annica Wikingsson

Ekonomi & Administration

Tel: 035 – 19 19 22
annica@psenergi.se

Jennifer Larsson

Ekonomi/administration

Tel: 035 – 19 19 26
jennifer@psenergi.se

Mats Fredriksson

Controller

Tel: 035 – 19 19 21
mats@psenergi.se

Martin Svensson

Operativ chef

Tel: 035 – 19 19 12
martin@psenergi.se

Magnus Sjöö

VD

Tel: 035 – 19 19 13
magnus@psenergi.se

Ljungby

Andreas Linné

Platschef Ljungby

Tel: 0372 – 76 19 24
andreas.l@psenergi.se

Tommy Carlsson

Smörjmedelsansvarig Ljungby

Tel: 0372 – 76 19 22
tommy@psenergi.se

Jörgen Pettersson

Distrikssäljare Mitt

Tel: 0372 – 76 19 27
jorgen@psenergi.se

Simon Karlsson

Transportledare & Försäljning

Tel: 0372 – 76 19 25
simon@psenergi.se

Emil Nilsson

Transportledare

Tel: 0372-761921
emil@psenergi.se

Lina Westrin

Lager & Försäljning

0372 – 76 19 23
lina@psenergi.se

Andreas Ekehage

Drift & Projekt Station

0372 – 76 19 26
andreas.e@psenergi.se

Bosse Heurlin

Lager & Anläggningar

Tel: 070 – 318 47 00
ljungby@psenergi.se

Karlskrona

Fredrik Olausson

Platschef Karlskrona

Tel: 0455 – 350 365
fredrik@psenergi.se

Viktor Sundahl

Distriktsäljare Öst

Tel: 0455 – 350 363
viktor@psenergi.se

Ola Olsson

Transportledare

Tel: 0455 – 350 362
ola@psenergi.se

Kalmar

Viktor Sundahl

Distriktsäljare Öst

Tel: 0455 – 350 363
viktor@psenergi.se

Personlig Service.

Tack, ditt meddelande har skickats, vi återkommer snarast.
Något gick fel, prova att skicka ditt meddelande igen eller kontakta oss på 035-19 19 19

Testa vår servicenivå!

Vi tar det här med personlig service på fullaste allvar. Att vi har södra sveriges nöjdaste kunder tror vi är resultatet av vår servicenivå.

Testa oss gärna och se om det stämmer.