Våra kontor.

Halmstad

Reparatörgatan 8
302 62 Halmstad

Telefon: 035–19 19 19
E-post: info@psenergi.se

Ljungby

Långgatan 17
341 32 Ljungby

Telefon: 0372–821 00
E-post: ljungby@psenergi.se

Karlskrona

Silvervägen 10
371 50 Karlskrona

Telefon: 0455–269 00
E-post: karlskrona@psenergi.se

Kalmar

Telefon: 0480–195 25
E-post: kalmar@psenergi.se

Halmstad

Tobias Fredin Skoglund

HR-Chef

Tel: 035-19 19 27
tobias@psenergi.se

Björn Lindén

Distriktssäljare – Väst

Tel: 035 – 19 19 18
bjorn@psenergi.se

Kristoffer Andersson

Försäljning

Tel: 035 – 19 19 28
kristoffer@psenergi.se

Andreas Nilsson

Affärsområdeschef – Smo/Kem

Tel: 035 – 19 19 15
andreas@psenergi.se

Henrik Christiansson

Försäljning & Lager

Tel: 035 – 19 19 24
henrik@psenergi.se

Johan Lundqvist

Affärsområdeschef – Fordonsvård

Tel: 035-188840
johan@psenergi.se

Benny Nygårds

Distriktssäljare Fordonsvård

Tel: 035 – 19 19 23
benny@psenergi.se

Linnea Karlsson

Administration & Försäljning

Tel: 035 – 19 19 21
linnea@psenergi.se

Tina Jonsson

Marknadsansvarig

Tel: 076-11 79 560
tina@psenergi.se

Linda Gustavsen

Transportledare

Tel: 035-19 19 10
linda.g@psenergi.se

Anders Sjöstrand

Drift & Projekt Station

Tel: 035 – 19 19 20
anders@psenergi.se

Lars Callingsjö

Etableringsansvarig Station

Tel: 035 – 19 19 16
lars@psenergi.se

Bertil Rydqvist

Projektledare Vätgas

Tel: 070-698 00 13
bertil@psenergi.se

Martin Lundgren

Transportledare

Tel: 035 – 19 19 17
martin.l@psenergi.se

Jenefer Guilangue

Underhåll Station


Linda Sjöö

Ekonomichef

Tel: 035 – 19 19 11
linda@psenergi.se

Kristine Englund

Ekonomi & Administration

Tel: 035 – 19 19 14
kristine@psenergi.se

Annica Wikingsson

Ekonomi & Administration

Tel: 035 – 19 19 22
annica@psenergi.se

Jennifer Larsson

Ekonomi/administration

Tel: 035 – 19 19 26
jennifer@psenergi.se

Magnus Sjöö

Ljungby

Kim Johansson

Distriktssäljare Mitt

Tel: 0372-76 19 21
kim@psenergi.se

Tommy Carlsson

Smörjmedelsansvarig Ljungby

Tel: 0372 – 76 19 22
tommy@psenergi.se

Andreas Linné

Affärsområdeschef – Bulk/Station

Tel: 0372 – 76 19 24
andreas.l@psenergi.se

Jörgen Pettersson

Distrikssäljare Mitt

Tel: 0372 – 76 19 27
jorgen@psenergi.se

Simon Karlsson

Administration & Försäljning

Tel: 0372 – 76 19 25
simon@psenergi.se

Lina Westrin

Lager & Försäljning

0372 – 76 19 23
lina@psenergi.se

Andreas Ekehage

Drift & Projekt Station

0372 – 76 19 26
andreas.e@psenergi.se

Karlskrona

Fredrik Olausson

Distriktssäljare Öst

Tel: 0455 – 350 365
fredrik@psenergi.se

Viktor Sundahl

Distriktsäljare Öst

Tel: 0455 – 350 363
viktor@psenergi.se

Ola Olsson

Transportledare

Tel: 0455 – 350 362
ola@psenergi.se

Antonia Lindblom

Administratör

Tel: 0455-35 03 64
antonia@psenergi.se

Kalmar

Viktor Sundahl

Distriktsäljare Öst

Tel: 0455 – 350 363
viktor@psenergi.se

Personlig Service.

Testa vår servicenivå!

Vi tar det här med personlig service på fullaste allvar. Att vi har södra sveriges nöjdaste kunder tror vi är resultatet av vår servicenivå.

Testa oss gärna och se om det stämmer.